Özel Marka Üretim

Özel Marka Üretim

Vizyon

Toplam kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti felsefesinden yola çıkarak, ıslak mendil ve diğer sağlık ürünleri konusunda lider konuma ulaşmak ve ülkenin saygın firmaları arasında yer almaktadır.

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini artırmak amacıyla devamlı yenilik ve kolaylık sağlayacak kaliteli ürünler geliştirip müşterinin isteği doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayarak dünyada güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek en önemli vizyonumuzdur.

Misyon

Hedefimiz; değerli çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerlerimiz ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak dünya çapında güvenilir ve seçkin bir Türk markası olarak anılmak.

Tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içeresinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin ana misyonudur.