0
Basket 0,00
Cart is empty

Medikal ve Hasta Bakımı

Hasta ve yaşlıların cildi gençlere göre daha hassastır. Bu kişilerin banyo yapmaya uygun olmadıkları her yerde temizlik ihtiyaçlarını karşılamaya önem veriyoruz. Özel tasarlanmış formülümüzle cilt hassasiyetini koruyarak temizlik sağlıyor, evde, banyoda, hastanede ve ihtiyaç duyulan her yerde konforlu temizlik sağlıyoruz.

Ürün Yelpazemiz

Tıbbi Amaçlı Cilt Mendilleri

Ürün Yelpazemiz

Tıbbi Amaçlı Yüzey Mendilleri

Medikal ve Hasta Bakımı

Pek çok hastalıktan korunmanın en etkili yolu sağlıklı bir el temizliğidir. Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan Coronavirüs ve benzeri virüslerden, bakterilerden kendinizi ve ailenizi korumak için doğru bir el ve cilt temizliği yapılması gerekir.

Bir virüsün insandan insana ne kadar kolay bulaşabileceğinin değişiklik gösterebileceğini belirtmek gerekir. Bazı virüs tiplerinin bulaşıcılığı oldukça fazlayken, bazılarınınki daha düşük olabilir.

Asef, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda laboratuvarlarında özel olarak hazırlanmış formüllerle ürün yelpazesini genişletip tüketiciyle buluşturmayı hedeflemektedir.

Virüssüz sağlıklı bir yaşam hedefiyle yola çıkan Asef, dezenfektan ve antibakteriyel ürünlerini güvenle ve sağlıkla kullanılabilir şekilde tasarlamaktadır.

Medikal ve Perineal Bakım Neden Önemlidir?

Tıbbi ve perineal bakım, genel sağlık ve hijyeni korumanın önemli yönleridir. Hastaların, özellikle tıp ve sağlık hizmetleri ortamlarındakilerin fiziksel, duygusal ve hijyenik ihtiyaçlarını karşılamayı içerir. Uygun tıbbi ve perineal bakım, daha iyi sağlık, daha iyi hijyen ve hastalar için daha olumlu bir iyileşme deneyimi sağlayabilir.

Medikal ve Perine Bakım Ürünleri Nelerdir?

Piyasada birçok farklı tipte tıbbi ve perineal bakım ürünü bulunmaktadır. En yaygın olanlardan bazıları yara bakım ürünleri, inkontinans ürünleri ve kişisel hijyen ürünlerini içerir. Yara bakım ürünleri, enfeksiyonu önlemeye ve iyileşmeyi desteklemeye yardımcı olan bandajlar, gazlı bezler ve antiseptikleri içerir. İdrar kaçırma ürünleri, idrar kaçırmayı yönetmeye ve hijyeni korumaya yardımcı olan çocuk bezlerini ve pedleri içerir. Kişisel hijyen ürünleri arasında temizliği korumaya ve enfeksiyonun yayılmasını önlemeye yardımcı olan sabunlar, şampuanlar ve ıslak mendiller bulunur.

En önemli medikal ve perineal bakım ürünlerinden biri de medikal mendillerdir. Bu mendiller, cildi temizlemek ve dezenfekte etmek için kullanılan nemlendirilmiş havlulardır. Hastaneler, bakım evleri ve ev gibi çeşitli ortamlarda kullanılırlar. Çok amaçlı mendiller ve perineal mendiller gibi farklı çeşitleri vardır. Cilt temizliği, leke çıkarma, koku tazeleme gibi çok çeşitli amaçlar için kullanılabilirler.

Yetişkinler İçin Tıbbi Mendiller

Yetişkinler için medikal mendiller, özellikle geleneksel banyo yöntemlerinde zorluk yaşayanlar için kullanışlıdır. Yatalak veya sınırlı hareket kabiliyetine sahip kişiler için de faydalıdırlar. Duş veya banyoya gerek kalmadan cildi temizlemek ve tazelemek için kullanılabilirler. Ayrıca inkontinans bakımı ve yara bakımı için de kullanılabilirler.

Medikal Mendiller Cilde Zararlı mı?

Tıbbi mendil söz konusu olduğunda, bunların cilde zararlı olmadığından emin olmak önemlidir. Tıbbi mendiller, cildi tahriş edebilecekleri için sert kimyasallar ve kokular içermemelidir. Mendillerin etkili bir şekilde temizlemek için yeterince nemli olduğundan, ancak ıslak damlatacak kadar nemli olmadığından emin olmak da önemlidir.

Toptan Tıbbi ve Perineal Bakım Islak Mendili Üreticisi

Toptan tıbbi ve perineal bakım ıslak mendil üreticisi olarak, geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz. Mendillerimiz en kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve cilt üzerinde nazik olmakla birlikte temizlik ve dezenfeksiyonda etkili olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca çeşitli koku ve boyutlarda mevcutturlar, bu da onları yetişkinler tarafından kullanım için ideal hale getirir.

Tıbbi bezlerin, belirli kullanım durumları için tasarlandığından ve tüm bireyler veya durumlar için uygun olmayabileceğinden, bir sağlık uzmanının rehberliği ve gözetimi altında kullanılması gerektiğine dikkat etmek de önemlidir.

Ürün yelpazemiz aşağıdaki gibidir:

  • Antibakteriyel Islak Mendil
  • Dezenfektan Islak Mendil
  • Alkollü Islak Mendil
  • Hasta Vücut Temizleme Mendili
  • Tıbbi Cihaz Temizleme Mendili

Toptan Antibakteriyel Medikal ve Perineal Islak Mendil Fiyatları

Sonuç olarak, tıbbi ve perineal bakım, genel sağlık ve hijyeni korumanın önemli yönleridir. Tıbbi mendiller, en temel tıbbi ve perineal bakım ürünlerinden biridir ve cilde zarar vermeden etkili bir şekilde temizleyen ve dezenfekte eden yüksek kaliteli, nazik mendillerin seçilmesi önemlidir. Toptan tıbbi ve perineal bakım ıslak mendil üreticisi olarak, geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz.

Toptan medikal ve perineal ıslak mendil fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca mikroplara ve bakterilere karşı ek bir koruma katmanı sağlayan antibakteriyel tıbbi mendiller sunarak onları tıbbi ve sağlık hizmetleri ortamlarında kullanım için ideal hale getiriyoruz.

Shopping Basket
Mesaj Gönder
Merhaba 👋