0
Basket 0,00
Cart is empty

Markamız

Yüzey ve ev mendillerimiz, bakteri ve virüsleri öldüren dezenfekte edici mendiller de dahil olmak üzere EPA tescilli ürünlerle önemli yüzeyleri temiz tutar. 

El & Kişisel Bakım Mendilleri

Bebeğin ötesinde, kişisel bakım için geniş bir mendil portföyü ile tüm aileye özen gösteriyoruz. Perakende ortaklarımız için yüz, el, kadın hijyeni ve ilaçlı mendiller dahil olmak üzere birçok kişisel bakım seçeneği sunuyoruz.

Bebek Bakım Mendilleri

Bebek sektöründeki engin tecrübemizle, her yaştan çocuğa hitap eden geniş bir bebek mendili yelpazesi geliştirdik. Tüm yönetmeliklere uygun olan bebek mendillerimiz, bebeklerin hassas ciltlerinin güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Uzman teknisyenlerimiz tarafından araştırılan ve test edilen nazik temizleme formülasyonları kullanıyoruz. Tüketicilerinizin markanızla birlikte büyümesini sağlamak için mendillerimiz, belirli vitaminler, losyonlar, formülasyonlar, doğal katkı maddeleri veya diğer bebek bakım ilaveleri gibi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Çeşitli ambalaj seçenekleri ve çok sayıda koku sunuyoruz. Bu kategoride en yüksek kaliteyi ve mümkün olan en iyi değeri sunmayı hedefliyoruz.

Shopping Basket