Biz Kimiz?

6 Kıtaya gerçekleştirdiği ihracatla, ıslak mendil ihracatında önemli bir kuruluş haline gelen Asef Islak Mendil bu aşamaya gelene kadar; teknolojiden Ar-Ge ye, ekipmandan sistemlere ve diğer süreçlere agresif yatırımlarda bulunmuştur. Şimdilerde ise yaptığı yatırım ve hizmetlerin karşılığını alarak, Türkiye’nin kendi alanında en büyük ihracat firmaları arasında yerini almıştır.

Ticaret sektöründe 20 yıllık tecrübesi ile önemli bir konumda bulunan Asef Islak Mendil, imalat, tasarım ve paketlemeyi kapsayan eksiksiz bir hizmet vermeyi misyonunun bir parçası haline getirmiştir. Tamamen müşteri odaklı bir çalışma anlayışı benimseyen firma, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve etkili çözümler üretmeye devam edecektir.

Asef Islak Mendil Kozmetik Sanayi ve Ticaret Ltd, kurulduğu günden bu yana ülkemizde ve dünyada private label üretim yapan bir kuruluştur.

Entegre bir tesiste faaliyet gösteren firma, titiz ve yenilikçi hizmet anlayışı ile çok kısa zamanda önemli kuruluşlardan biri haline gelmiştir. 5000m2 kapalı alanda hizmet veren Asef Islak Mendil; GMP ve ISO kurallarına uygun olarak üretim yapmasının yanı sıra, üretimin her aşamasında kalite ve kontrol sistemlerine önem vermektedir. 

Asef kozmetiğin üretimini gerçekleştirdiği kategoriler arasında; Bebek Bakımı, Kişisel Bakım, Ev & Ofis Temizliği, Araç Bakım, Hasta Bakım, Evcil ve Çiftlik Hayvan Bakımı, Endüstriyel kullanım seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda üretimi yapılan tüm kategori ürünleri, %90’ı başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tam 6 kıtaya ihraç edilmektedir.  Kategorize edilmiş Asef Islak Mendil üretim tesisinde havlu hattı, cep hattı ve kutu dolum grupları da yer almaktadır.

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti felsefesinden yola çıkarak, ıslak mendil ve diğer sağlık ürünleri konusunda lider konuma ulaşmak ve ülkenin saygın firmaları arasında yer almaktadır.
Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini artırmak amacıyla devamlı yenilik ve kolaylık sağlayacak kaliteli ürünler geliştirip müşterinin isteği doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayarak dünyada güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek en önemli vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Hedefimiz; değerli çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerlerimiz ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak dünya çapında güvenilir ve seçkin bir Türk markası olarak anılmak.

Tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içeresinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin ana misyonudur.